CLUB

CLUB GREEN TIME

v klubu je zhruba 1.000 hráčů – klientů, partnerů, studentů našich kurzů. Přes letní sezonu pro vás club organizuje golfové kurzy, cesty za golfem i golfové turnaje. Mimo golfovou sezónu pak club organizuje vernisáže, prezentace u partnerů a další akce, včetně cest za golfem do teplých krajů. S klienty jsme byly například v Maroku, Turecku, Španělsku či Italii.

Členství v clubu nabízíme v několik úrovních

  • Bronzové členství  start ………………………………………… cena členství 2.000 Kč               v ceně je golfová registrace u CGF plus sleva 5% na naše služby.
  • Stříbrné členství6 her …………………………………………. cena členství 3.500 Kč               v ceně je golfová registrace u CGF plus sleva 10% na naše služby. Dále 6 her zdarma na golfových hřištích: Molitorov, Hodkovičky, Motol, Slapy, Botanika, Štiřín, plus další slevy na partnerských hřištích, Dále greenfee zdarma na klubové turnaje.
  • Zlaté členství – hraj ………………………………………………….cena členství 5.000 Kč               v ceně je golfová registrace CGF, plus sleva 15% na naše služby. Dále neomezenou hru zdarma na golfových hřištích Molitorov, Motol, Botanika, Štiřín, plus další slevy na partnerských hřištích. Dále greenfee zdarma na klubové turnaje.
  • Diamantové členství – best ……………………………………….cena členství 10.000 Kč            v ceně je golfová registrace u CGF, plus sleva 15% na naše služby. Dále neomezenou hru zdarma na hřištích: Hodkovičky, Slapy, Motol, Botanika, Štiřín, Stará Boleslav, plus další slevy na partnerských hřištích. Dále Greenfee zdarma na klubové turnaje.
  • Tato uvedené členství vám nabízíme ve spolupráci s partnerem Best Golf Club, kde si rovněž můžete nakoupit golfové vybavení za nejlepší ceny na trhu.
  • Pokud máte otázky, podněty, nebo se chcete registrovat, pište na email: club@greentime.cz

 

CLUB SPLNĚNÁ PŘÁNÍ – www.splnena-prani.eu a www.facebook.com/splnenaprani

vedle golfového clubu Green Time organizujeme rovněž i seznamovací Club Splněná Přání. Tento club organizuje různé zajímavé seznamovací akce jako například “seznamovací koštování vína na kolech na Pálavě a tyto akce najdete i na našich stránkách Green Time. http://greentime.cz/produkt/seznamovaci-kostovani-na-kole-palava-7-9-5-2021/. Některé akce budou Obou Clubu budou propojené a jistě oba cluby budou mít i společné členy. Proto pokud máte zájem o členství v obou clubech, neplatíte dvě členství, ale jen jedno společné ve výši 3.000 Kč za rok. Pokud máte otázky, podněty, nebo se chcete registrovat, pište na email: club@splnena-prani.cz