PROJEKTY

PROJEKTY

Projekt Modulární Bydlení   www.mobilnibydleni.eu   www.facebook.com/modularnibydleni      projekt nabízí originální moderní domy, které se skládají ze základních modulů o velikosti 40 – 60 – 80 m2 a z nich se tvoří zajímavá soudomí, součástí může být např. terasa, bazén, garáž, wellnes a další. Vedle základních modulů či soudomí složených s těchto modulů jsme schopni tvořit i zajímavé malé domy, které mají zastavěnou plochu 25 m2 aby splňovali požadavek na tzv ohlášku (tzn.stavbu bez stavebního povolení). Tyto domy nemají užitnou plochu jen 25 m2 ale mohou se dále rozvinout do výšky nebo do šířky, aby poskytli klientovi potřebný prostor a konfort pro jeho spokojené bydlení. Hledáme investory pro financování stavby domů pro rodiny, co nedosáhnou na hypotéku, ale mohou dům splácet a také hledáme poradce pro prodej našich unikátních domů.

Email projektu: poptavky@modularnibydleni.eu , telefon: +420775855692

Projekt Automotobike    www.automotobike.eu  www.facebook.com/automotobike                   projekt vyhledává a dováží zajímavé automobily, motocykly, kola či lodě ze zahraničí se zajímavou přidanou hodnotou i slevou o proti cenám na českém trhu. Zajímavé je, že s námi si vyberete vysněný automobil, který vám rádi dovezeme a po čase, až si ho užijete, vám pomůžeme automobil prodat se ziskem a přivezeme jiný. Takže můžete mít každý měsíc jiný automobil, užít si ho a ještě vydělat na jeho prodeji. Za několik měsíců tak získate 100%ní návratnost své investice. Hledáme poradce pro dovoz i prodej vozů a hledáme investory pro nákup vozů se ziskem.

Email projektu:  dovoz@automotobike.eu, telefon: +420775855692

Club Splněná Přání   www.splnena-prani.eu   www.facebook.com/splnenaprani                         vedle golfového clubu Green Time organizujeme rovněž i seznamovací Club Splněná Přání. Tento club organizuje různé zajímavé seznamovací akce jako například „seznamovací koštování vína na kolech na Pálavě a tyto akce najdete i na našich stránkách Green Time. http://greentime.cz/produkt/seznamovaci-kostovani-na-kole-palava-7-9-5-2021/. Některé akce budou Obou Clubu budou propojené a jistě oba cluby budou mít i společné členy. Proto pokud máte zájem o členství v obou clubech, neplatíte dvě členství, ale jen jedno společné ve výši 3.000 Kč za rok.

Email projektu: club@splnena-prani.cz  Telefon: +420775855