O NÁS

O NÁS

V srpnu 2008 vznikla poradenská společnost TRADECON s.r.o. a její činnost odstartoval první turnaj na golfovém hřišti Měšice, který byl plný během týdne a zúčastnilo se ho 72 hráčů – klientů, partnerů i kolegů. Vedle poradenské společnosti vznikl zároveň virtuální golfový klub, jehož cílem bylo od začátku starat se o nepracovní aktivity klientů, partnerů a spolupracovníků. Klub organizuje každý rok golfové turnaje a golfové cesty do zahraničí, aby spojil dohromady nové i stávající členy klubu a představil jim partnery klubu. V této tradici chceme pokračovat a klub nadále rozvíjet, abychom nadále plnily vaše přání a sny.

Součástí klubu GREEN TIME je tým “golfových bláznů”, proto které golf je více než jen sport nebo koníček, ale je to “životní styl”. Proto v roce 2008 vznikl eshop GREEN TIME který nabízel doplňkové produkty, kurzy, turnaje a další. Na tuto tradici chceme navázat a nabídnout zajímavé věci, co pro váš golfový život potřebujete. Pro začínající golfisty nabízíme náš golfový kurz Green Time Academy. Každoročně pro vás organizujeme sérii golfových turnajů Green Time Tour na prestižních hřištích, kde poznáte nové i stávající členy i partnery klubu. Vedle turnajů pro vás organizujeme golfové cesty po ČR i do zahraničí s partnery klubu. Vedle turnajů a golfových cest si u nás můžete objednat i golfové vybavení od partnera I AM GOLF.

Tento golfový projekt Green Time je vlastně splněné přání našich kolegů a klientů. A nejen tento, ale všechny naše projekty jsou vlastně splněná přání, proto je jedním z našich projektů projekt s názvem Splněná přáníwww.splnena-prani.eu. Tento i další naše projekty najdete v části těchto stránek Projekty.

Těšíme se na setkání s vámi i na zajímavou spolupráci Olda Neumann a tým Green Time